Doradca do spraw nieruchomości Tuchola i okolice

Profi-Nieruchomości s.c.

Tuchola, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Profi-Nieruchomości s.c. to silnie rozwijająca się firma, która działa w kilku miastach na terenie województwa pomorskiego. Nasi Klienci cenią nas za profesjonalne podejście do wykonywanej pracy, indywidualne traktowanie każdej transakcji oraz przede wszystkim skuteczność.
W obsługę naszych klientów wkładamy ogromne zaangażowanie. Z energią podejmujemy się kolejnych wyzwań, a w celu dalszego rozwoju działalności i nieprzerwanego oferowania naszych usług na najwyższym poziomie, pilnie poszukujemy kandydatów gotowych podjąć ambitną karierę na stanowisku:
Doradca ds. Nieruchomości

Miejsce pracy: Tuchola i okolice

Opis stanowiska:
Aktualnie poszukujemy Doradców do spraw nieruchomości. Do obowiązków pracownika na w.w. stanowisku należało będzie poszukiwanie nowych zleceń sprzedaży/wynajmu nieruchomości oraz czynna obsługa zarówno klienta sprzedającego, jak i drugiej strony transakcji. Doradca do spraw nieruchomości to mobilna wizytówka Naszej Agencji, która dba o bezpieczeństwo transakcji oraz służy pomocą w znalezieniu idealnej nieruchomości dla klienta.
Jeśli jesteś ambitną osobą, posiadasz doświadczenie w obsłudze klienta i nie boisz się wyzwań, z chęcią przyjmiemy Cię do naszego zespołu!

Oferujemy:
Naszym pracownikom oferujemy:
• pracę w stabilnej i ciągle rozwijającej się Agencji Nieruchomości
• system praktycznych szkoleń, wspierających rozwój pracowników
• wszelkie narzędzia, niezbędne do wykonywania pracy na w.w. stanowisku
• umowę o pracę - wynagrodzenie stałe oraz korzystne prowizje zależne od wyników pracy
• elastyczne godziny pracy
• pracę opartą o sprawdzone wewnętrzne standardy firmy
• know how
• przyjazną i koleżeńską atmosferę pracy gwarantującą brak monotonii

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Profi-Nieruchomości s.c. z siedzibą w Chojnicach.".

Wymagania

Wymagania

• wykształcenie min. średnie,
• dyspozycyjność,
• łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami -
• umiejętności interpersonalne
• prawo jazdy kat. B i samochód osobowy (warunek konieczny )

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją Nieruchomości z Chojnic. Nasze biuro powstało z ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/04/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena