Doradca biznesowy

Indikal

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
- doradztwo biznesowe
- realizacja planów sprzedażowych oraz dochodowych
- dbanie o wysoki poziom jakości obsługi klientów
- reprezentowanie i dbanie o dobry wizerunek firmy

Oferujemy:
- system szkoleń wdrażających do zawodu i podnoszących kwalifikacje
- wynagrodzenie złożone z części stałej i prowizyjnej oraz liczne premie
- możliwość rozwoju zawodowego
- indywidualną opiekę Zastępcy Dyrektora w ramach wdrażania się do zawodu
- narzędzia do realizacji celów sprzedażowych
- szkolenia wdrażające do zawodu w oparciu o standardy międzynarodowe
- dostęp do skutecznych metod pozyskania klientów.

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie min. średnie
- doświadczenie w zarządzaniu zespołem
- umiejętności budowania długoterminowych relacji z klientami i doradcami
- umiejętności planowania pracy oraz rozwiniętych zdolności analitycznych i negocjacyjnych
- otwartej postawy do ciągłego podnoszenia swoich kompetencji
- wysokiej kultury osobistej oraz profesjonalizmu.

Prezentacja firmy

Firma specjalizująca się w sprzedaży produktów dla branży tartacz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Finanse