Doradca Biznesowy sieci PLAY

M-Play

Wrocław, dolnośląskie

M-Play
m-PLAY jest Autoryzowanym Partnerem sieci komórkowej Play z 17 letnim doświadczeniem w branży B2B

Dołącz do najbardziej efektywnego zespołu
ZAJDŹ Z NAMI NA SZCZYT!

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Region:

Opis stanowiska:

  • aktywne pozyskiwanie Klientów Biznesowych z określonego segmentu rynku
  • sprzedaż produktów i usług Operatora Play
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • realizacja planów sprzedażowych
  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi klientów
  • przestrzeganie standardów i procedur obowiązujących w PLAY

Wymagania:

  • doświadczenie w pozyskiwaniu nowych klientów i zarządzaniu portfelem klientów
  • bardzo dobra umiejętność obsługi MS Office
  • dobra organizacja czasu pracy, gotowość do pracy w terenie
  • dokładność i sumienność w raportowaniu oraz prowadzeniu dokumentacji
  • prawo jazdy i własny samochód
  • prowadzenie działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia

Oferujemy:

  • forma zatrudnienia - Umowa o współpracy
  • szeroki wachlarz szkoleń produktowych i sprzedażowych
  • stałą opiekę kierownika regionalnego
  • atrakcyjny system motywacyjny, liczne konkursy, wynagrodzenie bonusowe
  • współpracę z dynamicznie rozwijającą się firmą na zasadzie Umowy Agencyjnej
Aplikacje (CV ze zdjęciem z klauzulą o ochronie danych osobowych)
proszę wysyłać za pomocą:
Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie
z wybranymi kandydatami.