Doradca Biznesowy - Gwarancja Wynagrodzenia

ARPAQ

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy Agentem T-Mobile Polska S.A. Zajmujemy się obsługą rynku biznesowego na terenie całej Polski za pomocą Autoryzowanych Doradców Biznesowych. Za ich pośrednictwem docieramy bezpośrednio do klientów zapewniając obsługę na najwyższym poziomie. Nasz ofertaobejmuje: Usługi IT oraz Telekomunikacyjnych

Dołącz do naszego zespoł, podejmij wyzwanie na stanowisku:

DORADCA BIZNESOWY T-Mobile

                                                                            Teren działania

                                                              Poznań i oklice

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Realizację strategii sprzedażowej na powierzonym terenie,
  • Sprzedaż usług oraz przygotowanie ofert dla Kielntów Biznesowych,
  • Realizowanie celów sprzedażowych oraz strategii handlowej zgodnie z polityką Operatora.

Wymagania

To praca właśnie dla Ciebie, jeśli:

  • Interesują Cię najnowsze technologie,
  • Jesteś zdeterminowany i nastawiony na sukces,
  • Charakteryzuje Cię wysoka kultura osobista,
  • Nie masz trudności z nawiązaniem kontaktów,
  • Masz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz negocjajcyjne.

Gwarantujemy:

  • Otrzymanie wynagrodzenia składającego się z bardzo atrakcyjnej podstawy(po okresie próbnym) oraz prowizji sprzedażowej uzależnionej od osiąganych rezlultatów,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Możliwość wyboru terenu działania,
  • Otrzymujesz pakiet szkoleń, który pozwoli Ci odpowiednio wykonywać swoje zadania,
  • Otrzymujesz wsparcie merytoryczne i techniczne na każdym etapie współpracy.

Prezentacja firmy

Arpaq – Twój mobilny doradca <br/>Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadcz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi