Opis stanowiska pracy

Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem ENERGA Obrót S.A. jednego z największych sprzedawców energii elektrycznej. Zapraszamy do współpracy osoby, które cenią najwyższą jakość w procesie obsługii klienta i równie wysokie standardy wzajemnej współpracy partnerskiej. Naszym sukcesem jest zespół profesjonalnych pracowników oraz zaufanie naszych Klientów, które budujemy w oparciu o doświadczenie, uczciwość oraz rzetelność naszych Doradców.

Doradca biznesowy ds. sprzedaży energii

W związku z ciągłym rozwojem sieci sprzedaży chcemy nawiązać współpracę z:

  • osobami posiadającymi doświadczenie w sprzedąży B2B i/lub D2D,
  • zespołami sprzedażowymi posiadającymi doswiadczenie w sprzedaży B2B i/lub D2D,

Oferujemy:

  • umowę cywilnoprawną lub agencyjną,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • wsparcie z wiedzy dotyczącej branży energetycznej, sprzedaż produktku,którego nie trzeba reklamować-każdy go potrzebuje,
  • atrakcyjny system prowizyjny,
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę,
  • materiały niezbędne do współpracy z Klientem,
  • pakiet niezbędnych szkoleń sprzedażowo-produktowych, wsparcie operacyjno-sprzedażowe.

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie oraz utrzymywanie dotychczasowych Klientów na podległym terenie,
  • sprzedaż poprzez bezpośredni kontakt oraz rozwijanie partnerskich relacji z Klientami,
  • budowanie własnego portfela Klientów,
  • praca według obowiązujących standardów,
  • realizacja wyznaczonych celów,
  • raportowanie efektów pracy.

Od kandydatów oczekujemy:

  • samodzielności, komunikatywności, rzetelności,
  • wysokiej kultury osobistej oraz umiejętności pracy pod presją czasu,
  • gotowości do pracy w terenie,
  • dobrej znajomości obsługi komputera (MS Office, Internet),
  • prawo jazdy kat. B.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z aktualnym zdjęciem.

Prezentacja firmy

Autoryzowany Doradca Biznesowy jest odpowiedzialny za budowanie i... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi