Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na stanowisku doradcy serwisowego będzie odpowiedzialna za:
-Obsługa klientów serwisu, opieka nad pojazdem klienta.
-Aktywna sprzedaż usług i części samochodowych,
-Budowanie stałej relacji z klientem.
-Planowanie prac serwisu.
-Kontrola jakości

Wymagania:
-Wykształcenie minimum średnie
-Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku Doradcy Serwisowego (preferowane w segmencie premium)
-Znajomość techniki motoryzacyjnej
-Zdolności organizacyjne, samodzielność, i odpowiedzialność
-Wysoka kultura osobista
-Prawa jazdy kat. B

Oferujemy:
-Pracę z najnowszą technologią motoryzacyjną
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Szkolenia oraz możliwości rozwoju zawodowego
-Ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole
-Udział w wydarzeniach motoryzacyjnych

Prezentacja firmy

Doświadczenie zdobywane latami w branży motoryzacyjnej przez nasz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Obsługa klienta