Opis stanowiska pracy

Żadna ze znanych marek jubilerskich nie potrafiła ekspandować tak szybko i pomyślnie.Firma specjalizuje się w produkcji i sprzedaży oryginalnej diamentowej biżuterii wykonanej według projektów renomowanych designerów oraz znacząco celuje w ofertach diamentów inwestycyjnych. Nasza firma jako jedyna w Europie Środkowej i Wschodniej jest członkiem najbardziej prestiżowej giełdy diamentowej w Antwerpii Beurs voor Diamanthandel, jednej z najstarszych diamentowych giełd na świecie oraz w Dubaju.Jej partnerami są przodujące światowe szlifiernie.
Każdy diament pochodzący od firmy posiada certyfikat wydany przez jedno z elitarnych laboratoriów gemmologicznych i akceptowany jest na całym świecie. Dla zapewnienia maksymalnej przejrzystości firma w sposób unikatowy dołącza certyfikaty nie tylko do nieoprawionych drogich kamieni, ale także do kamieni osadzonych w biżuterii. Takie postępowanie na świecie jest wprost wyjątkowe.

Wymagania

komunikatywność, umiejętność pracy z ludźmi

Prezentacja firmy

Naszą firmę charatkteryzuje prestiż, bogactwo i zadowolenie. Jest... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
20 000PLN - 20 000 000PLN / Daily (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Finanse