dodatkowa kasa na prezenty świąteczne! ekspedient/ka w designerskim bistro kawowym

Randstad Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Dodatkowa kasa na prezenty świąteczne! Ekspedient/ka w designerskim bistro kawowym

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Poszukiwana ekspedientka lub ekspedient do jednego ze znanych sklepów z designerskimi artykułami oraz pyszną kawą - Manufaktura Łódź

Nr ref.: 41540
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Łódź

Zakres obowiązków:

* obsługa Klienta na sali sprzedaży
* organizacja pracy sklepu i magazynu (odbiór towaru, przygotowanie sklepu do otwarcia/zamknięcia)
* Visual merchandising (prezentacja produktów zgodnie ze standardami firmy)

Oczekiwania:

* aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
* gotowość do pracy w systemie zmianowym i w weekendy
* otwartość, łatwość nawiązywania relacji z Klientem
* optymistyczne nastawienie

Oferta:

* praca na podstawie umowy zlecenie
* praca w przyjaznej atmosferze, w młodym dynamicznym zespole
* elastyczny czas pracy
* deputat kawowy
* możliwość rozwoju zawodowego

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)