Dobry start z GEMIUSem!

Gemius SA

02-676 WARSZAWA, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Gemius jest międzynarodową firmą badawczo-technologiczną założoną w 1999 roku. Jesteśmy na rynku już kilkanaście lat, ale nasz cel pozostaje bez zmian: dostarczanie rzetelnej wiedzy na temat rynku internetowego, tak aby nasi Klienci mogli podejmować najlepsze biznesowe decyzje.

Informacje, które dostarczamy to m.in. dane socjogeograficzne internautów na wybranych rynkach. Są to również dane analityczne o liczbie odwiedziny na konkretnych witrynach oraz dane o ilości reklam publikowanych w internecie. Wycinek tego co robimy znajdziesz na: Hot Gemius, AdReal czy Ranking.

Jesteś studentem ostatnich lat studiów, bądź świeżo upieczonym Absolwentem?

Zacznij pracować w GEMIUSie!

Proponujemy Ci start w branży badań internetowych, gdzie po kilku miesiącach nie będzie Ci straszna praca na Linuxie czy HTML5. W ramach realizowanych zadań będziesz odpowiedzialny za kontakt z wewnętrznymi Klientami naszej firmy, pracę przy badaniu z danymi oraz nad aspektami technicznymi.

Stawiamy na różnorodność oraz potencjał kandydatów, nasza oferta skierowana jest za równo do osób z wykształceniem humanistycznym, społecznym, jak i po naukach ścisłych.

Może?

  • lubisz pracę z ludźmi, jesteś osobą otwartą i z poczuciem humoru,
  • chętnie i szybko się uczysz,
  • lubisz pracę z danymi, analizowanie i wyciąganie wniosków,
  • jesteś dociekliwy, szukasz nieszablonowych rozwiązań,
  • posiadasz zdolności organizacyjne i chcesz samodzielnie koordynować powierzone Ci projekty,
  • możesz dołączyć do naszego zespołu w pełnym wymiarze godzin,
  • praca z językiem angielskim jest dla Ciebie atutem.

Jeśli TAK to daj nam się poznać i APLIKUJ

Prezentacja firmy

Gemius to polska firma, która doradza przedsiębiorcom, jak wykorzystywać... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/04/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Badania / Rozwój