Do obsługi sklepów internetowych (wymagany j. obcy) - Lux4home™

Lux4home s.c.

31-553 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Lux4home™ - bardzo dynamicznie rozwijająca się firma i marka, działająca na rynku międzynarodowym poszukuje osoby, która odpowiedzialna będzie za:

- pełne nadzorowanie sklepów internetowych (polskich i zagranicznych)
- sprawowanie opieki nad kilkunastoma serwisami WWW,
- copywriting - pisanie tekstów marketingowych,
- budowanie baz klientów
- prowadzenie działań PR-owych
- nadzorowanie i uruchamianie e-sklepów w Polsce i za granicą
- obsługę klientów

Oferujemy:
- własne stanowisko pracy,
- czynny udział w kampaniach marketingowych (Polska i za granica)
- potężny przekaz wiedzy, szkolenia

Mile widziani także studenci

Wymagania

Wymagania:
- znajomość min. 1 języka obcego (angielski, rosyjski, włoski, hiszpański, francuski, niemiecki)
- podstawowe doświadczenie w prowadzeniu e-sklepu (wordpress, presta shop, allegro, ebay)
- dyspozycyjność

Prezentacja firmy

Lux4home™ to producent ekskluzywnych produktów z kamienia natural... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/07/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce