Do dzialu Contact Center z biegla znajomoscia j.wloskiego

MB Professional

ZABRZE, 41-800, śląskie

Opis stanowiska pracy

Mb Professional to firma Contact Center ktora postala w 2009 roku dla potrzeb wloskiego klienta bedacego centrala serwisowa na terenie calych Wloch.Partner takich marek jak Beko Haier Whirlpool DeLonghi itp

Poszukujemy osob znajacych biegle jezyk wloski do telefonicznej,mailowej oraz systemowej obslugi klienta.

Osoba na danym stanowisku odpowiedzialna bedzie rowniez za

rejestrowanie w systemie oraz raportowanie polaczen przychodzacych

Praca na umowe z mozliwoscia pracy w domu!
Zatrudnimy rowniez obywateli panstwa wloskiego przebywajacych na terenie Polski nie wymagamy znajomosci j.polskiego

Wymagania

Biegla znajomosc j.wloskiego
Stale polaczenie do internetu
CV po wlosku musi zawierac zdjecie wraz z oczekiwaniami finansowymi
Komunikatywnosc
Cierpliwosc oraz wysoka kultura osobista
Dyspozycyjnosc dwa razy w roku na wyjazd w celu szkolen presonelu

Prezentacja firmy

Firma Mb Professional powstala w 2009 roku dla potrzeb wloskiego klienta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premie
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta