Dla naprawdę myślących operatywnych, zdecydowanych i chcących zarabiać ?

F.U.H. Sawa

Rzeszów - Przemyśl, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Szanowni Państwo!!!

W obecnym czasie ukazuje się bardzo dużo ogłoszeń o pracę podobnej treści, trudno jest więc ocenić, czy widoczne ogłoszenie odpowiada naszym oczekiwaniom???

Ocena użytych przeze mnie argumentów, to sprawa bardzo indywidualna, jednak najważniejsze jest dokładne przeanalizowanie propozycji i przyjrzenie się konkretnym metodom działania, np. prognozowaniu oszczędności energetycznych.

Nasza propozycja obejmuje kilka odrębnych zagadnień i, w zależności od predyspozycji, można wybrać tylko te, które odpowiadają Państwa zainteresowaniom. Jednak ta oferta zdecydowanie różni się od innych, przede wszystkim, podejściem do sposobu wynagradzania, obsługi klienta i wagi przykładanej do utrzymania raz zdobytego klienta - to nie jest, wierzcie mi, powszechna praktyka.

Nasze propozycje :

· Kompleksowa obsługa energetyczna podmiotów gospodarczych

· Fotowoltaika – realizacja inwestycji pod klucz w zakresie mikro i małych instalacji PV : obsługa formalno-prawna, projektowanie, pozyskiwanie finansowania inwestycji, montaż

· Oświetlenie energooszczędne, w tym, oświetlenie uliczne.

Od 01.03.2014 Możemy także sprzedawać hurtowo benzynę i ON produkowane w Niemczech taniej niż to robi w hurcie PKN Orlen.Cena dnia minus 200 PLN za 1 metr sześcienny. Takiej ceny nie ma,

Od Kwietnia sprzedajemy dla firm gaz ziemny jedna faktura sporo taniej ,dobre prowizje

1. Proszę wziąć to pod uwagę, że nie oferujemy żadnego etatu .

2. Proszę nie odpowiadać na ogłoszenie wysyłając swoje CV, jeśli dany temat

nie spełnia Państwa oczekiwań.

3. Poszukujemy jedynie ludzi zdecydowanych, konsekwentnych, potrafiących pracować samodzielnie.

4. Mile widziana własna baza klientów

Z pozdrowieniami
inż.Ryszard Urbanowic

EKO-Invest_logotyp_firmowy_1.jpg

Wymagania

1/. Proszę się jeszcze raz zastanowić odpowiadając na to ogłoszenie ???
2/. Poszukujemy ludzi naprawdę wiedzących czego chcą i mających pojęcie
o tego typu zajęciu, sprzedaży bezpośredniej !!!
3/. Poszukujemy wyłącznie ludzi zdecydowanych, konsekwentnych a także
zawiedzionych przez poprzednie systemy produktu,pracy czy wynagrodzenia !!!
4/. Nie stosujemy nakazów, zakazów czy niejasnych i ukrytych sformułowań !!!
5/. My naprawdę nie szukamy setek tzw.naganiaczy !!!!!!!!!!!!!

Prezentacja firmy

Firma działa na rynku 14 lat posiada doświadczenie,między innymi ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/05/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
7
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
100PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Nie przewidziane
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi