Digital Solution Specialist (Warszawa)

Innovum

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Medorado poszukuje entuzjastycznej i pełnej pasji osoby, która w biurze klienta w centrum Warszawy będzie wspierać procesy digital marketingu (pełen wymiar czasu pracy) na poziomie międzynarodowym. Pozycja Digital Solution Specialist polega na uzyskaniu i utrzymaniu efektywności procesów e-mail marketingowych, zarządzanie stronami www oraz kampaniami promocyjnymi. Wybrana osoba będzie współpracować z personelem klienta, szczególnie w dziale digital marketingu wyższego stopania oraz innymi działami (marketing, IT). Współpraca ta będzie miała na celu identyfikację, rekomendację, rozwój i wdrożenie rozwiązań.

Oferujemy:
• Pracę w rozwijającym się obszarze biznesowym w strukturach międzynarodowej korporacji w branży farmaceutycznej.
• Udział w międzynarodowych projektach realizowanych dla Klienta
• Wysoką kulturę pracy oraz przyjazną atmosferę
• Udział w szkoleniach i konferencjach branżowych

Wymagania

• Biegła znajomość j. angielskiego
• Doświadczenie w zarządzaniu projektami digital marketingu (e-mail marketing, content marketing, SEO, SM).
• Mile widziane osoby z doświadczeniem agencjach interaktywnych w dziale obsługi klienta.

Prezentacja firmy

Medorado jest przedsięwzięciem realizującym innowacyjne projekty ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Project Management