Digital Marketing Specialist

Intredo

Warszawa, mazowieckie

Intredo

Od: Intredo
Miejsce pracy: Warszawa

Szukamy prawdziwego wyjadacza finasówki w digitalu, który będzie odpowiedzialny za planowanie i zakup mediów oraz za bieżącą optymalizację kampanii dla Klientów finansowych. Kluczowa rola do spełnienia to bycie ekspertem branży finansowej na rynku polskim, który z jednej strony nie boi się pracy na panelach a z drugiej nie ma oporu zadzwonić i wynegocjować deal-a. Być może to właśnie Ty będziesz pełnić nadzór nad budżetami reklamowymi naszych Klientów i to na zasadzie wyłączności. Na Tobie zatem spoczywać będzie odpowiedzialność za skalę oraz rentowność kampanii realizowanych na polskim ale i w przyszłości na zagranicznych rynkach.

Obowiązki:

  • Zarządzanie budżetami reklamowymi Klientów finansowych w tym bezpośrednia odpowiedzialność za efekty kampanii (poziom sprzedaży online).
  • Planowanie i zakup mediów w modelach CPM, CPC, CPL, CPO, CPS dla kampanii w każdym kanale przynoszącym realny efekt.
  • Uruchamianie kampanii performance, koordynacja materiałów oraz kreacji.
  • Inicjowanie działań zwiększających efektywność i skuteczność prowadzonych kampanii.
  • Regularny kontakt z sieciami reklamowymi i wydawcami w celu optymalizacji wyników kampanii, negocjacji, rozwiązywania problemów technicznych.
  • Aktywna współpraca z innymi działami agencji, w tym m.in.: Kreacja i IT.

Wymagania:

  • Minimum 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku - mile widziane doświadczenie w pracy po stronie Agencji (Performance Marketing/Digital) i/lub po stronie Klienta w branży finansowej.
  • Wiedza z zakresu realizacji kampanii i online marketingu.
  • Doświadczenie w pracy z adserver’em.
  • Dodatkowo mile widziane doświadczenie w pracy na Google Analytics oraz na i systemach monitorujących i mierzących efektywność kampanii internetowych.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny.
  • Doskonałe umiejętności analityczne i bardzo dobra organizacja pracy własnej.
  • Dokładność oraz brak strachu przed analizowaniem raportów.
  • Nastawienie na cel oraz inicjatywa w działaniu.
  • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu.
  • Wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • Pracę w gronie nieprzeciętnych i zaangażowanych pasjonatów e-commerce i Internetu, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą oraz doświadczeniem.
  • Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i doświadczenia.
  • Realny wpływ na prowadzone projekty i szeroki zakres odpowiedzialności dostosowany do indywidualnych talentów.
  • Dynamiczny rozwój oparty na systemie mentoringu.
  • System wewnętrznych i zewnętrznych szkoleń pracowniczych.
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole oraz wiele okazji do integracji.
  • Prywatną opiekę medyczną i pakiet Multisport.
Intredo