DIGITAL MARKETING MANAGER

SkyConcept Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

CO BĘDZIESZ ROBIŁ/ROBIŁA:

  • Realizacja planu marektingowego klienta z rynku nieruchomości komercyjnych,
  • Kreacja mailingów, implementacja procesów marketingautomation,
  • Prowadzenie kampanii mediowych w Sieci,
  • Zarządzanie treściami (content management) oraz tworzenie autorskich treści na potrzeby serwisu www,
  • Monitoring prowadzonych działań w Google AdWords, Google Analytics oraz aplikacjach typu Hotjar,
  • Tworzenie podsumowań i raportów z prowadzonych prac,
  • Stała współpraca z innymi pracownikami zespołu (grafik, PR Manager)

Wymagania

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobrych umiejętności planowania działań SEO, SEM, Google Adwords oraz innych narzędzi marketingu internetowego,
  • Znajomości Google Analytics i narzędzi raportowania,
  • Otwartości na nowe doświadczenia zawodowe, chęci poznawania nowych rozwiązań i narzędzi marketingu internetowego,
  • Doskonałych umiejętności komunikacyjnych, łatwości budowania pozytywnych relacji w pracy zespołowej,
  • Samodzielności, kreatywności oraz umiejętności znajdowania niestandardowych i skutecznych rozwiązań podczas pracy nad określonym zadaniem,
  • Zorientowania na cele oraz efektywnego wykorzystania dostępnych zasobów.

CO OFERUJEMY:

  • Stabilną pracę,
  • Pracę w zespole dla największej firmy z branży nieruchomości,
  • Służbowy laptop oraz telefon ( możliwość wykorzytsania do celów prywtnych)
  • Pakiet Medicover,
  • Słodkie wtorki i wiele wiele innych

Prezentacja firmy

SkyConcept jest dynamicznie rozwijającą się firmą, działającą na rynku n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Kadra zarządzająca