Digital Marketing Analyst

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.
Digital Marketing AnalystMiejsce pracy: Kraków
Zadania:
  • Tworzenie specyfikacji tagów i ich przypisywanie dla nowych stron internetowych, aplikacji mobilnych i stron bankowości internetowej
  • Konsultacje procesów wdrożeniowych- rozwiązań  zarządzania tagami i warstwami danych
  • Monitorowanie danych i jakości tagów
  • Debugowanie i testowanie implementacji warstw danych we wszystkich obsługiwanych cyfrowych zespołach produktowych i przydzielonych platformach oraz wsparcie pozostałych zespołów programistycznych i operacyjnych

Wymagania:
  • Doświadczenie pracy z systemami zarządzania tagami (Tag Management), mile widziane doświadczenie pracy  z Tealium
  • Zarządzanie warstwami danych
  • Doświadczenie w konfiguracji zarządzaniu rozwiązaniami z zakresu analityki cyfrowej: Google Analytics/Adobe Analytics/Webtrends
  • Umiejętności analityczne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Długofalowy projekt z dużą skalą projektów, w dalszej perspektywie możliwość rotacji między nimi
  • Forma współpracy: umowa o pracę
  • Wynagrodzenie – wychodzimy od oczekiwań Kandydatów
  • Benefity, m.in.: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.