Opis stanowiska pracy

samodzielny dietetyk:
fachowa obsługa klienta według ustalonych standardów
aktywne pozyskiwanie klientów
organizowanie i prowadzenie akcji promocyjnych
współpraca z partnerami, pozyskiwanie nowych
układanie planów żywieniowych wg. zaleceń
przygotowywanie na polecenie materiałów merytorycznych
możliwość prowadzenia warsztatów i prelekcji
oferujemy:
dogodne warunki pracy, wynagrodzenie uzależnione od wyników

unikalne możliwości rozwoju w zakresie zdobytej wiedzy i umiejętności,
premie

Wymagania

wykształcenie kierunkowe
komunikatywność, otwartość, empatia
chęć ciągłego poszerzania wiedzy i umiejętności
doświadczenie w przygotowaniu i realizacji projektów z zakresu dietetyki,
będzie dodatkowym atutem,
zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych zadań,
odpowiedzialność i samodzielność
mobilność

Prezentacja firmy

Poradnia dietetyczna

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
1 500PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
prowizje, dodatki
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia