Dietetyk - Specjalista ds. żywienia

P.H.U. Finesse Anna Szwajcok-Adamczyk

Nowy Sącz, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą - największa siecią Centrów Dietetycznych w Polsce, liderem w dziedzinie dietetyki.

Poszukujemy
Dietetyka/Specjalisty ds. żywienia do Centrum Naturhouse w Nowym Sączu

Jeśli cenisz sobie rzetelność, otwartość, przejrzyste warunki zatrudnienia i chcesz zdobyć doświadczenie w pracy dla uznanej marki – dołącz do nas!

Zadaniem osoby zatrudnionej na stanowisku Dietetyka Naturhouse jest opieka nad klientami polegająca na skutecznym prowadzeniu kuracji z uwzględnieniem doradztwa w zakresie diety i suplementacji oraz motywacji do osiągania założonych celów. Dietetyk Naturhouse jest również odpowiedzialny za prawidłowe i efektywne funkcjonowanie Centrum.

Obowiązki:

• współpraca z pacjentami zgodna ze standardami firmy

• dobór zaleceń, planów żywieniowych oraz suplementacji do potrzeb pacjenta

• egzekwowanie przekazywanych zaleceń, wspieranie i motywowanie pacjenta w trakcie kuracji

• budowanie trwałych i przyjaznych relacji z pacjentami

• dbałość o wizerunek marki i aktywne uczestnictwo w akcjach zewnętrznych i eventach promujących zdrowie

• przygotowywanie materiałów merytorycznych

Wymagania

Wymagania:

• wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: żywienie i dietetyka lub technologia żywności i żywienie człowieka)

• komunikatywność i wysoka kultura osobista

• łatwość w nawiązywaniu kontaktów, przyjazne usposobienie

• zaangażowanie, inicjatywa i skuteczność w działaniu

• mile widziane doświadczenie w handlu, obsłudze klienta

Prezentacja firmy

Jesteśmy międzynarodową firmą uznawaną za lidera w dziedzinie odż... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Obsługa klienta