DIETETYK DĘBICA - OFERTA PRACY BONNE SANTÉ

Gabinety Dietetyczne Bonne Santé

39-200 Dębica, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Pracujemy w oparciu o własne, innowacyjne metodologie dietetyczne. Służymy poradą, wsparciem i motywacją. Profesjonalni dietetycy Bonne Santé pomagają sprostać każdemu wyzwaniu! Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Obecnie poszukujemy pełnego entuzjazmu pracownika na stanowisko:

DIETETYK – DĘBICA

(województwo podkarpackie)

CZY JESTEŚ IDEALNYM PRACOWNIKIEM BONNE SANTÉ?

  • pomaganie ludziom w realizacji ich pragnień jest Twoją osobistą pasją

  • wiesz, jak wspierać osoby marzące o zgrabnej sylwetce i zdrowym ciele

  • masz wiedzę dietetyczną oraz nieokiełznane pragnienie jej poszerzania

  • chcesz, by Twoi pacjenci cieszyli się na myśl o każdym spotkaniu z Tobą

  • rozumiesz, jak ważne jest wsparcie motywacyjne i emocjonalne pacjenta

JAK ZMIENIMY TWOJĄ PRACĘ W ATRAKCYJNE HOBBY?

  • każdego dnia będziesz pomagać ludziom w realizacji najpiękniejszych marzeń

  • wspólnie z nami będziesz poznawać nowe potrawy, przepisy, aromaty i smaki

  • Twoi pacjenci pokochają Cię za wartościowe porady i okazywane im wsparcie

  • gabinet dietetyczny stanie się miejscem, w którym pracujesz i odpoczywasz

  • a za to wszystko będziesz jeszcze otrzymywać comiesięczne wynagrodzenie

CO CI ZAOFERUJEMY, JEŚLI DO NAS DOŁĄCZYSZ?

  • umowę o pracę z niezłym wynagrodzeniem i stałe godziny pracy

  • miłą atmosferę oraz obszerny zestaw materiałów szkoleniowych

  • możliwość uczestniczenia w kursach i szkoleniach branżowych

  • wiedzę, którą posiadamy i co pewien czas miłe niespodzianki

Pragniemy uprzejmie poinformować, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Z góry jednak dziękujemy wszystkim Państwu, którzy poświęcą swój czas i energię na przygotowanie listu motywacyjnego oraz CV. Gorąco zachęcamy do udziału w rekrutacji, prosząc o dopisanie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w odpowiedzi na ofertę pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002, Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Prezentacja firmy

W Bonne Santé pomagamy żyć zdrowo, jeść z apetytem, radośnie odkrywać no... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia