Diagnosta samochodowy

Auto Artmot

Oświęcim, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów firmy AUTO ARTMOT zatrudni diagnostów.

Wymagane uprawnienia diagnosty na Okręgową Stację Kontroli Pojazdów. Staż pracy bez znaczenia.

System dwuzmianowy. Praca w nowym obiekcie z nowoczesnym wyposażeniem w komfortowych warunkach. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwości dalszego rozwoju. Praca w Oświęcimiu na pełny etat.

Jesteś zainteresowany i spełniasz wymagania ??? ...skontaktuj się z nami !!!

Kontakt telefoniczny 501 450 103

Prezentacja firmy

Firma AUTO ARTMOT działa na rynku od 1992 roku, tak więc w branży motor... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne