Deweloper .NET

Postdata S.A.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

  • wytwarzanie aplikacji wielowarstwowych
  • tworzenie aplikacji WinForms
  • optymalizacja zapytań SQL

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego technicznego (np. informatyka, telekomunikacja, elektronika)
  • doświadczenia w tworzeniu oprogramowania
  • znajomości MS SQL Server
  • znajomości języka programowania C#
  • znajomości modelowania w notacji UML
  • znajomości technologii WCF
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • umiejętności pracy zespołowej

Inne oczekiwania:

  • dodatkowym atutem będzie znajomość: Entity Framework i NHibernate
  • doświadczenie w pracy z dużymi wolumenami danych

W zamian oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy
  • szeroką gamę benefitów
  • kompleksową opiekę medyczną
  • szkolenia z ekspertami dziedzinowymi
  • atmosferę sprzyjającą współpracy i rozwojowi

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesyłania CV.

Prosimy o dopisanie na cv następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Działamy na rynku od 1995 roku konsekwentnie wspierając informatyzację p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Bazy danych