Billennium Sp. z o.o.

DevOps Engineer

Miejsce pracy: Lublin / Zdalnie

Zadania:

- Poszukiwanie, wdrażanie i rozwój nowych rozwiązań i technologii usprawniających proces wytwarzania oprogramowania

- Projektowanie i rozwój PoC serwisów w chmurze

- Nadzór nad istniejącą infrastrukturą ciągłej integracji

- Optymalizacja procesów wdrożeniowych

- Automatyzacja procedur i rozwiązań

- Praca w międzynarodowym środowisku projektowym, przy złożonych, różnorodnych systemach

- Bliska współpraca z zespołami programistów

Wymagania:

- minimum 2 lata komercyjnego doświadczenia na analogicznym stanowisku

- umiejętność pracy w środowisku Linux

- znajomość Jenkinsa od strony konfiguracyjnej oraz języka Groovy

- preferowana znajomość rozwiązań opartych na chmurze (serwisów AWS)

- znajomość podstawowych zagadnień i protokołów sieciowych (TCP/IP, SSH)

- znajomość co najmniej kilku spośród wymienionych narzędzi: Maven, Sonar, Git, Consul, Artifactory, ELK (Elastic search, Logstash, Kibana), PostgreSQL

- umiejętność pisania skryptów (Bash, Python, Ansible)

- mile widziana umiejętność posługiwania się narzędziami do wirtualizacji (Vagrant, VirtualBox, HyperV) i/lub konteneryzacji (Docker, Kubernetes)

- dobra znajomość języka angielskiego

Oferta:

- Stabilne, pełnoetatowe zatrudnienie – możliwość wyboru formy współpracy (umowa o pracę/B2B)

- Szkolenia wstępne

- Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie oraz karta Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie

- Darmowe zajęcia z języka angielskiego

- Budżet szkoleniowy oraz integracyjny

- Praca w dynamicznym, międzynarodowym środowisku projektowym

- Realne możliwości rozwoju i awansu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.