DevOps Engineer

Moorgate

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

Administracja systemami Linux oraz serwerami aplikacji napisanych w Javie
Konfigurowanie i monitorowanie środowisk
Współpraca z innymi zespołami odpowiedzialnymi za wytwarzanie produktu

Wymagania

Min. 3 lata doświadczenia w podobnej roli (doświadczenie zarówno po stronie developmentu jak i administracji systemem)
Doświadczenie w administracji systemem Linux (Centos, Ubuntu, RedHat)
Doświadczenie w administracji serwerami aplikacji (JBoss, MySQL/MariaDB, Apache, Nginx)
Znajomość narzędzi: Ansible, Chef, Jenkis, Artifactory, Jira, Confluence
Doświadczenie w projektowaniu i implementacji części składowych środowiska Linux (Docker, CoreOS, Fleet, etc.)
Dobra znajomość j. angielskiego

Mile widziane:

Doświadczenie w wirtualizacji (Cloud Stack, Open Stack, VMWare, KVM)
Znajomość load balancerów (HAproxy, F5)
Znajomość technologii LAN/WAN (vlans, vpn, routing, firewalls)

Nasz klient oferuje:

Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie
Elastyczne formy zatrudnienia – Umowa o pracę lub B2B
Praca w przyjaznym środowisku, nastawionym na rozwój umiejętności technicznych
Atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkowym pakietem benefitów
Wygodne biuro w atrakcyjnej lokalizacji

Prezentacja firmy

Moorgate to firma rekrutacyjna świadcząca usługi adresowane do klientów,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - ERP