Development Baker

Michael Page

Bielsko-Biała, śląskie

Michael Page Michael Page

Efektywne wspieranie Działu Rozwoju Nowych Produktów pod kątem spełnienia wymagań Klienta. Zapewnienie najlepszych usług dla Działu Handlowego i Działu Rozwoju, a także bieżące śledzenie realizowanych działań, wspieranie zespołów operacyjnych, bieżące dokumentowanie i wprowadzanie danych do systemów, oraz wykonywanie zadań związanych z pomyślnym ukończeniem projektów.

Informacje o kliencie

Moim Klientem jest międzynarodowa firma produkująca żywność bezglutenową.

Opis stanowiska

  • Pomoc w kompletacji receptur na potrzeby informacji o nowych produktach
  • Uzyskiwanie informacji o nowych składnikach i próbkach
  • Przygotowywanie próbek kuchennych do prezentacji dla Klientów
  • Angażowanie się w prezentacje nowych produktów dla Klientów
  • Utrzymywanie Dobrych Praktyk Produkcyjnych w Piekarni Testowej
  • Zapewnienie efektywnej i skutecznej realizacji prób fabrycznych:
    o Zapewnienie dostępności wszystkich materiałów wymaganych do przeprowadzenia prób
    o Przekazywanie z wyprzedzeniem informacji o planowanych próbach do wszystkich zainteresowanych działów
    o Zapewnienie pobierania właściwej liczby próbek z wykonywanej próby
    o Sporządzanie raportu z próby i niezbędnych działań, oraz dopilnowanie jednoznacznego oznakowania próbek w zamrażarce
    o Rejestrowanie standardów i tolerancji z prób
    o Realizacja testów pakowania i transportu
    o Przesyłanie / prezentowanie próbek Klientom
  • Wykonywanie odbiorów
  • Obecność w czasie prób przedprodukcyjnych / na pierwszych produkcjach
  • Realizowanie wszelkich innych uzasadnionych żądań ze strony kierownictwa

Profil kandydata

  • Wykształcenie Zawodowe (Poziom NVQ) - będzie uwzględniane łącznie z określonym doświadczeniem zawodowym.
  • Doświadczenie lub wykształcenie w zakresie przemysłu spożywczego
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
  • Umiejętność właściwego ustalania priorytetów i pracy pod presją czasu
  • Umiejętność samodzielnej pracy przy ograniczonym nadzorze
  • Praktyczne podchodzenie do problemów
  • Łatwe nawiązywanie i utrzymywanie relacji z innymi współpracownikami

Oferujemy

Mój Klient oferuje szeroki pakiet benefitów pozapłacowych oraz atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Bielsko-Biała
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page