Developer Programista Wdrożeniowiec

Andea Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Przedmiotem działalności naszej firmy są komputerowe systemy zarządzania produkcją (MES - Manufacturing Execution Systems) oraz rozwiązania analityczne (BI - Business Intelligence). Nasi pracownicy to eksperci w dziedzinach procesów produkcyjnych i logistycznych, monitorowania jakości oraz analizowania danych. Praca świadczona jest w siedzibie firmy w Krakowie oraz u naszych klientów na całym świecie.
W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko Programista / Programista - Wdrożeniowec / Developer

Zakres obowiązków:
* analiza oraz dokumentowanie wymagań klientów
* konfigurowanie systemu w oparciu o dokumentację
* możliwość prowadzenia małego zespołu programistów lub wdrożeniowców
* przeprowadzania testów systemu

Oferujemy:
* elastyczne formy zatrudnienia
* wynagrodzenie od 4500 PLN (zależnie od doświadczenia)
* możliwość rozwoju zawodowego (w tym treningi i szkolenia)
* opiekę medyczną

Wymagania

Wymagania:
* doświadczenie w projektowaniu baz danych i bardzo dobra znajomość języka SQL
* doświadczenie w programowaniu C#, Java lub inne
* język angielski

Mile widziane:
* znajomość technologi web-owych: HTML / XSLT / CSS / Java Script / Bootstrap / Angular JS
* znajomość systemów MES lub/i business intelligence
* zdolności organizacyjne i przywódcze
* skończone studia wyższe i praktyka w zawodzie

Prezentacja firmy

Nice to meet you! <br/> <br/>Hi! We're so glad you're here! Before we st... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
4 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy