Developer MS SQL Server

NBC Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

NBC is an innovative company specializing in outsourcing of IT staff. We currently employ nearly 400 specialists in Poland. Our employees participate in business and design innovations in banking, shared service centers, industry and big IT companies.

Miejsce pracy: Łódź

Zadania na stanowisku:

  • Programowanie w środowisku Microsoft SQL Server (T-SQL , SSIS)
  • Programowanie w środowisku . NET Framework (C#, PowerShell)
  • Analiza danych na podstawie logów produkcyjnych systemów banku
  • Wykonywanie raportów i analiz
  • Backup baz danych i archiwizacja
  • Optymalizacja i monitorowanie pracy baz danych
  • Realizacja projektów i zadań rozwojowych w zakresie przechowywania i analiz danych
  • Współpraca z administratorami systemów

Doświadczenie / kompetencje:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne tj. informatyka, elektronika, telekomunikacja)
  • Doświadczenie na stanowisku Administratora lub Programisty systemów Informatycznych ze specjalizacją Bazy Danych w dużych organizacjach
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość systemów bazodanowych SQL Server 2005, 2008, 2012 z uwzględnieniem programowania i pracy z informacjami
  • Bardzo dobra praktyczna umiejętność programowania w środowisku . Net (C#, PowerShell)
  • Znajomość IDE – Microsoft Visual Studio oraz ISE
  • Praktyczna znajomość systemów operacyjnych Microsoft Windows 2003, 2008, 2012 server
  • Znajomość  MS WORD, MS EXCEL, MS ACCESS, MS Outlook w zakresie obsługi średnio zaawansowanego użytkownika
  • Dobra znajomość języka angielskiego w piśmie
  • Mile widziana wiedza z zakresu BigData oraz doświadczenia z systemami Splunk, Hadoop
  • Mile widziane certyfikaty zawodowe dot. baz danych i programowania

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Kartę Multisport
  • Medicover
  • Opiekę Menadżera Kariery
  • Elastyczne formy zatrudnienia
  • Różnorodne projekty
  • Inne… (zapytaj nas)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.