Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku w ramach outsourcingu będzie pracowała w środowisku biznesowym i informatycznym naszego klienta - dużej firmy z branży telekomunikacyjnej.

Zadania na stanowisku:

  • Analiza kodu aplikacji i jego naprawa
  • Projektowanie nowych funkcjonalności
  • Projektowanie/ulepszanie sposobów komunikacji systemów z otoczeniem
  • Poprawa ergonomii działania aplikacji

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenia w tworzeniu oprogramowania z wykorzystaniem Java/ J2EE
  • doświadczenie w pracy z bazami danych Oracle mile widziany mySQL
  • umiejętność pracy zespołowej
  • samodzielność w rozwijaniu swoich umiejętności

Prezentacja firmy

Firma informatyczna z tradycjami sięgającymi 1989 roku. Prowadzimy sprze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Project Management, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - ERP