Randstad Technologies specjalizuje się w rekrutacjach z obszaru informatyki oraz z pogranicza informatyki i biznesu. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów na poziomie wszystkich szczebli organizacyjnych.

Dla naszego klienta, międzynarodowego banku, poszukujemy osób na stanowisko Java Developer

Developer java (JSE)

Nr ref.: 40805
Praca stała
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:

- tworzenie aplikacji (głównie desktopowych) na wewnętrzne potrzeby banku lub jego klientów.

- wykorzystywane m.in. JSE 8, Spring, SVN

Oczekiwania:

- minimum 4 letnie doświadczenie jako programista JAVA

- swobodna komunikacja w jęz. angielskim

Oferta:

- możliwość pracy zdalnej 2 razy w tygodniu

- atrakcyjne wynagrodzenie

- perspektywa długotrwałej współpracy

- praca w międzynarodowym zespole

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)