Sii Sp. z o.o.

Developer BI

Miejsce pracy: Katowice

Zatrudniając ponad 2500 inżynierów, Sii jest liderem wśród dostawców usług IT i inżynierii. Zatrudniamy ludzi z pasją i pracujemy dla najlepszych!

Aktualnie poszukujemy:

Miasto: Katowice
BI_Dev
Zadania

•    Udział w zróżnicowanych projektach w obszarach ETL, OLAP, Data Mining, Big Data
•    Rozwój, utrzymanie i optymalizacja systemów BI
•    Dbałość o prawidłową realizację projektu (włączając proces projektowania oraz architekturę)
•    Organizowanie i tworzenie najlepszych praktyk i metod w celu poprawy efektywności i produktywności działań operacyjnych
•    Współpraca z Analitykami Biznesowymi oraz pozostałymi członkami zespołu projektowego w celu zrozumienia istotnych procesów biznesowych i wymagań funkcjonalnych
•    Kontakt z klientami zagranicznymi

Pożądany profil

•    Minimum 2-letnie doświadczenie jako BI Developer
•    Wiedza i doświadczenie nt. metod budowy i rozwoju hurtowni danych (np. Kimball, Immon)
•    Doświadczenie w przygotowywaniu analiz, raportów, dashboardów
•    Znajomość narzędzi i technologii MS SQL Server / Visual Studio / T-SQL / MDS / SSIS / SSRS / SSAS
•    Dobra znajomość języka angielskiego
•    Umiejętności analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów
•    Dobra znajomość koncepcji ekonomicznych, finansowych i biznesowych oraz ich terminologii
•    Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:
•    Znajomość narzędzi ETL / TFS / TeamServices
•    Znajomość narzędzi służących do prezentacji danych np. Power BI, QV, Tableau, Piramid Analitycs
•    Doświadczenie w realizacji projektu w Agile / Scrum

Oferujemy

•    Świetną atmosferę pracy w Sii, za którą otrzymujemy liczne nagrody – „Great Place to Work in Poland"
•    Udziału w projektach w gronie doświadczonych specjalistów w międzynarodowym środowisku
•    Atrakcyjne warunki pracy, elastyczny czas pracy oraz zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B (zależnie od preferencji)
•    Dostęp do najnowszych technologii z zakresu Business Intelligence (Power BI, Power View, DataZen, PolyBase, sQL Server 2016, MDS i inne)
•    Rozwój osobisty i zawodowy poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz kursy językowe
•    Dostęp do certyfikacji Microsoftu dla SQL Server
•    Możliwość kształtowania swojej ścieżki kariery
•    Jasny system oceny i feedbacku
•    Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie oraz pakiet benefitów

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV na adres

rekrutacja-katowice@pl.sii.eu

wraz z niżej zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sii Sp. z. o. o., Al. Niepodległości 69, 02-626 Warszawa, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości - dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Aplikuj poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie