Opis stanowiska pracy

Opis firmy:

IBBC Group jest częścią najstarszej agencji detektywistycznej na świecie – Pinkerton. Jesteśmy jedną z wiodących firm doradczych na rynku Europy Środkowej i Wschodniej w zakresie zarządzania ryzykiem i bezpieczeństwem. Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów i konsultantów: audytorów, prawników, detektywów i analityków. Proponujemy przyłączenie do zespołu na stanowisku Detektywa.

Opis stanowiska:

IBBC Group (part of Pinkerton) poszukuje detektywów w Warszawie, którzy chcą współpracować przy śledztwach gospodarczych, zwalczaniu oszustw, nadużyć i korupcji. W ramach współpracy będziesz wspierał/a działaniami detektywistycznymi i analitycznymi złożone projekty z zakresu zarządzania ryzykiem i bezpieczeństwem.

Zakres obowiązków i oczekiwania:

- Działania operacyjne w terenie
- Śledztwa, wywiady środowiskowe i obserwacje detektywistyczne
- Pozyskiwanie informacji z sądów i urzędów
- Wyszukiwanie informacji w Internecie
- Weryfikacje informacji
- Analiza danych zabranych z działań operacyjnych oraz z otwartych źródeł informacji
- Tworzenie raportów z przeprowadzonych działań
- Wsparcie w koordynacji projektów i obsłudze klientów

Wymagania

- Dyspozycyjność
- Komunikatywność
- Zdolności analityczne
- Licencja detektywa lub obowiązkowe jej uzyskanie po rozpoczęciu współpracy
- Prawo jazdy kat. B
- Dobra znajomość programów MS Word i MS PowerPoint
- Wysokie standardy etyki biznesowej
- Mile widziane doświadczenie w sprawach gospodarczych
- Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

- Elastyczne godziny pracy
- Możliwość stałej lub dorywczej współpracy
- Wynagrodzenie stałe, godzinowe lub ryczałtowe (rozliczenia dostosowywane do charakteru współpracy)
- Możliwość rozwoju zawodowego przez pracę w gronie profesjonalistów i ekspertów
- Praca przy międzynarodowych projektach, mających na celu zwalczanie oszustw, przestępstw i korupcji
- Szkolenia ze standardów pozyskiwania i analizy informacji (OSINT)

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV za pomocą formularza infoPraca

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).”

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

IBBC Group jest częścią najstarszej agencji detektywistycznej na świecie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne