DETEKTYW (CAŁA POLSKA)

IBBC Group Sp. z o.o.

Cała Polska, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

IBBC Group poszukuje detektywów w całej Polsce, którzy chcą współpracować przy śledztwach gospodarczych, zwalczaniu oszustw, nadużyć i korupcji. W ramach współpracy będziesz wspierał/a działaniami detektywistycznymi i analitycznymi złożone projekty z zakresu zarządzania ryzykiem i bezpieczeństwem. Ilość zleceń i projektów uzależniona jest od regionu Polski, dlatego szukamy osób, które oprócz działań operacyjnych chętnie podejmą się również wspierania marki IBBC Group w danym regionie.

Zakres obowiązków:

- Działania operacyjne w terenie

- Śledztwa i obserwacje detektywistyczne

- Pozyskiwanie informacji z sądów i urzędów

- Wyszukiwanie informacji w Internecie

- Weryfikacje informacji

- Analiza danych zabranych z działań operacyjnych oraz z otwartych źródeł

- Tworzenie raportów z przeprowadzonych działań

- Wzmacnianie pozycji IBBC Group w regionie

Wymagania

- Dyspozycyjność

- Komunikatywność

- Zdolności analityczne

- Dodatkowym atutem będzie licencja detektywa lub chęć jej wyrobienia

- Prawo jazdy kat. B (mile widziane własne auto)

- Dobra znajomość programów MS Word i MS PowerPoint

- Wysokie standardy etyki biznesowej

- Mile widziane doświadczenie w sprawach gospodarczych

- Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

- Elastyczne godziny pracy

- Możliwość stałej lub dorywczej współpracy

- Wynagrodzenie stałe lub ryczałtowe w zależności od danego projektu (rozliczenia dostosowywane do charakteru współpracy)

- Możliwość rozwoju zawodowego przez pracę w gronie profesjonalistów i ekspertów

- Praca przy międzynarodowych projektach, mających na celu zwalczanie oszustw, przestępstw i korupcji

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).”

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

IBBC Group jest częścią najstarszej agencji detektywistycznej na świecie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/07/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne