Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:

Wymagania

Obowiązki:

  • Utrzymywanie dokumentacji technicznej elektro-mechanicznych elementów automatyki przemysłowej (wyłączniki silnikowe) w szczególności dla części mechanicznych.
  • Projektowanie, testowanie i wdrażanie udoskonaleń dla istniejących produktów i akcesoriów.
  • Tworzenie nowych rozwiązań dla klientów w oparciu o istniejąc produkty.
  • Utrzymywanie i tworzenie dokumentacji technicznej dla działów: inżynierii produkcji, jakości, zarządzania produktem i sprzedaży.
  • Tworzenie i utrzymywanie list materiałowych (BOM) w środowisku SAP.
  • Praca z normami oraz przepisami krajowymi i międzynarodowymi.
  • Zlecanie lub wykonywanie testów elektrycznych i mechanicznych wg obowiązujących standardów.
  • Planowanie, koordynacja i dokumentowanie niezbędnych testów, np. w przypadku zmian w projekcie , ulepszenia produktów i akcesoriów , itp.
  • Współpraca z działem jakości w zakresie oceny otrzymanych reklamacji oraz wprowadzanie działań korygujących.
  • Współpraca z działem zakupów w projektach zmian dostawców.

Wymagania:

  • Stopień inżyniera (Mechanika, Elektro-mechanika, Automatyka lub pokrewne).
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Doświadczenie w projektowaniu części z tworzyw sztucznych.
  • Znajomość środowiska CAD 3D/2D (preferowany NX lub Creo2).
  • Biegła znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie).
  • Uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji do 1kV, będą dodatkowym atutem.
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.
  • Doświadczenie w pracy z systemem SAP będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Samodzielność, zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Prezentacja firmy

Rockwell Automation w Polsce: <br/>Rockwell Automation jest globalnym do... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Grafika / Projektowanie, Praca Praca na produkcji