Opis stanowiska pracy

- towarowanie i uzupełnianie stanów magazynowych
-układanie towaru
-obsługa Klienta zgodnie z obowiązującymi standardami
-dbałość o poprawny merchandising
-prezentacja i doradztwo w zakresie stosowania kosmetyków oraz suplementów diety
-przeprowadzanie dermokonsultacji przy pomocy urządzenia do badania skóry
-realizacja miesięcznych planów sprzedażowych
-bieżąca współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi firmy

Wymagania

- wysoka kultura osobista
- dyspozycyjność
- komunikatywność i umiejętność pracy z ludźmi
- zaangażowanie w powierzone obowiązki
- chęć do poszerzania wiedzy
- znajomość branży dermokosmetycznej
- znajomość pakietu MS Office
- zachowywanie ustalonych standardów obsługi Klienta

Oferujemy:
- szerokie możliwości rozwoju zawodowego
- przyjazną atmosferę
- motywacyjny system wynagradzania - adekwatny do osiąganych wyników
-stabilną , pełną wyzwań i zróżnicowaną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Prezentacja firmy

Firma z branży farmaceutycznej, obecna od wielu lat na polskim ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
3 lata
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna