Deputy Head of Marketing - Real Estate

Michael Page

Kraków, zagranica

Michael Page Michael Page

Osoba na stanowisku Deputy Head of Marketing będzie odpowiedzialna za budowanie i rozwój rozpoznawalności marki firmy w branży nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych na rynku polskim oraz międzynarodowym.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest spółka o stabilnej pozycji na rynku i bogatym doświadczeniu w branży nieruchomości. Samodzielnie prowadzi inwestycje począwszy od akwizycji nieruchomości, przez projektowanie, generalne wykonawstwo w zakresie budownictwa i fit-out, aż po komercjalizację.

Opis stanowiska

  • Budowanie i rozwój rozpoznawalności marki firmy w branży nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych na rynku polskim oraz międzynarodowym
  • Współpraca z kontrahentami i agencjami doradczymi w zakresie działań marketingowo-promocyjnych
  • Organizacja wydarzeń branżowych oraz współpraca z agencjami eventowymi, domami mediowymi, agencjami digital i innymi dostawcami
  • Współpraca z agencjami doradczymi oraz obserwacja i wdrażanie trendów rynkowych
  • Współpraca w zakresie planowania i przygotowywania rocznych planów marketingowych
  • Ścisła współpraca z działem sprzedaży w zakresie marketingowej obsługi procesów komercjalizacji
  • Definiowanie strategii marketingowej i PR dla nieruchomości zarządzanych przez firmę,Realizacja strategii i kampanii marketingowych (zarządzanie projektami, przygotowywanie media planów, w tym rozwiązanie ATL i BTL, zakup mediów, tworzenie informacji prasowych, współpraca z projektantami graficznymi oraz zarządzanie harmonogramem pracy zespołu projektowego)
  • Prowadzenie analiz i raportów marketingowych i rynkowych

Profil kandydata

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w branży nieruchomości komercyjnych w sektorze biurowym
  • Płynność w copywriting'u w zakresie tworzenia materiałów marketingowych oraz komunikatów
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Doświadczenie we współpracy z agencjami doradczymi, eventowymi, domami mediowymi, agencjami digital
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz zdolność do pracy zespołowej
  • Bardzo dobra organizacja własnego czasu pracy
  • Samodzielność w zarządzaniu projektami
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania

Oferujemy

  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (karta Multisport, pakiet medyczny, paczki świąteczne)
  • Udział w szkoleniach i konferencjach związanych z wykonywaną pracą
  • Komfortowe i nowoczesne biura
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Kraków
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page