Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta - niemieckiej firmy z sektora budowlnaego - poszukujemy obecnie pracowników na stanowisko

DEKARZ

Obowiązki:

- pokrywanie dachów niemetalowymi pokryciami dachowymi takimi jak: dachówki ceramiczne, asfalty i masy bitumiczne, gonty, papa, płyty z tworzyw sztucznych.

Wymagamy:
- doświadczenia w pracy przy dachach płaskich oraz pochyłych
- znajomości języka niemieckiego w minimum komunikatnywnym stopniu
- mile widziane prawo jazdy kat B. oraz własne autio (aczkolwiek niewymagane)

Oferujemy:
- legalną pracę na długi okres czasu
- bezpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie

Prezentacja firmy

Witamy na stronie agencji PRAN - specjalisty w dziedzinie rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis