Opis stanowiska pracy

Personal Expert Sp. z o.o. jest cenioną firmą rekrutacyjną. Specjalizujemy się w rekrutacji wykwalifikowanego personelu, posiadamy stałe i aktualne oferty pracy za granicą.

Aktualnie dla naszego norweskiego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Dekarz

Oferujemy

  • Wysokie zarobki – od 205 NOK/h
  • Pracę w stabilnych, dużych i wiarygodnych norweskich firmach
  • Zatrudnienie według norweskich standardów – dzięki temu pracownikom przysługują dodatkowe świadczenia jak zasiłek na dzieci
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Możliwość długoterminowej współpracy i rozwoju zawodowego
  • Zapewniona pomoc w zakwaterowaniu i dopełnieniu formalności
  • Oczekiwany dzienny czas pracy: 7,5 godziny, plus ew. nadgodziny – z odpowiednio wyższą stawką

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na danym stanowisku - minimum 3 lata na przełomie ostatnich 4 lat
  • Znajomość języka angielskiego lub norweskiego w stopniu minimum komunikatywnym – warunek konieczny
  • Referencje i udokumentowany staż pracy
  • Doświadczenie w pracy w Norwegii będzie dużym atutem
  • Dyspozycyjność do szybkiego wyjazdu
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

Pragniemy poinformować , iż kontaktujemy się tylko z kandydatami spełniającymi wyżej wymieniowe kryteria.

Prezentacja firmy

Firma Personal Expert specjalizuje się w rekrutacji fachowców z bran... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie