Dekarz - Norwegia montaż okien dachowych

CBA Recruitment

Norwegia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego norweskiego klienta poszukujemy:

Dekarz - Montażysta okien dachowych z uprawnieniami i doświadczeniem do pracy na terenie Norwegii

Legalna, stała i sprawdzona praca!

Obowiązki:

Montaż okien dachowych

Oferujemy:

Zatrudnienie w Norwegii

Wynagrodzenie 160 Nok/godz.+ bonus za każde zamontowane okno razem około 200 nok brutto/h

Możliwość realizacji nadgodzin

Zakwaterowanie na miejscu odciągane z pensji pracownika

Zatrudnienie na norweskich warunkach (pomoc w uzyskaniu norweskiego pozwolenia na pracę oraz numeru podatkowego)

Cv wraz z referencjami oraz dokładnymi datami zatrudnienia i zdjęciem.

Wymagania

Wymagania

Certyfikat uprawniajacy do montażu okien dachowych lub zaświadczenie o przebytym szkoleniu w zakresie montażu okien dachowych.

Doświadczenie w pracy przy montażu okien dachowych

Komunikatywna znajomosc języka angielskiego lub norweskiego

Mile widziane
Gotowość na rozpoczęcie pracy od zaraz oraz własny samochód

Prezentacja firmy

CBR jest częścią międzynarodowej grupy CBA Fagformidling z główną siedzi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/04/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy