Dekarz, monter pokryć dachowych

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Belgia, Antwerpia, zagranica

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od 15 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Miejsce pracy: Belgia, Antwerpia

Opis stanowiska:

• Montaż izolacji (membrana dachowa).

• Montaż różnego typu pokryć dachowych (dachówka tradycyjna, gont drewniany, blacho-dachówka);

• Prace izolacyjne (izolacje foliami wodoszczelnymi, montaż płyt izolacyjnych, uszczelnianie kominów);

• Mocowanie wykończeń dachowych.

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie, od 14-15 euro brutt/h;

• Pracę na długi okres, z możliwością przejścia na kontrakt bezpośredni;

• Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania (możliwość zakwaterowania agencyjnego);

• Tygodniowe wypłaty;

• Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy;

• Pomoc przy organizacji wyjazdu do Belgii.

Wymagania:

• Doświadczenie jako dekarz minimum 3 lata;

• Znajomość różnych technik krycia dachów;

• Komunikatywna znajomość j. francuskiego, j. niemieckiego, lub j. angielskiego;

• Własny środek transportu będzie dodatkowym atutem;

• Mile widziane doświadczenie w pracy za granicą;

• Mile widziana znajomość rysunku technicznego, planów budowy;

• Umiejętność pracy z blachą cynkową (obróbki, rynny, krawędzie) i łupkiem;

• Doświadczenie w pracy na płaskich i skośnych dachach;

• Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 metrów.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.