Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem naszej organizacji, poszukujemy osoby na stanowisko:

DEAL HUNTER

Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za:

  • Kolaborację z jedną z najnowocześniejszych firm HR’owych w Polsce (to o nas!),
  • Polowanie na nowe zlecenia rekrutacyjne,
  • Realizację projektów HR’owych – screeningi CV, researche, pierwsze wywiady telefoniczne, czyli łowienie talentów,
  • Tropienie nowych Klientów na terenie całej Polski,
  • Cold calling, monitoring potrzeb rekrutacyjnych Klientów, umawianie spotkań,
  • Ogarnianie dokumentacji sprzedażowej – oferty, umowy etc.,
  • Wsparcie zespołu JobMe w prowadzonych projektach i rozmowach.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w łowieniu biznesów – głównie telefonicznym i bezkrwawym (mile widziane osoby z doświadczeniem w sprzedaży usług HR’owych),
  • Chęci rozwoju i nauki – damy Ci niezbędną wiedzę i narzędzia (oprócz strzelby),
  • Łatwości w poruszaniu się w sidłach relacji biznesowych,
  • Samodzielności i odpowiedzialności w realizacji powierzonych zadań,
  • Entuzjazmu, uśmiechu i otwartości,
  • I że zostaniesz z nami na dłużej!

Oferujemy:

  • Brak przedzwonionej bazy ograniczającej Twoje możliwości i zakres działań,
  • Dużą samodzielność w działaniu i wyboru potencjalnych Klientów – zarówno pod kątem regionu geograficznego w Polsce jak i branży,
  • Współpracę z nowoczesną organizacją, wdrażającą innowacyjności na rynku usług rekrutacyjnych,
  • Realną naukę nowych umiejętności i rozwój biznesowy,
  • Stabilne zatrudnienie, którego forma będzie dostosowana do preferencji Kandydata,
  • Pracę z entuzjastycznym zespołem specjalistów z branży :)

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting