Database Service Support Analyst

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1080047

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów. Dla naszego Klienta poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:
Service Support Analyst

Lokalizacja: Warszawa
Forma: B2b
Czas trwania: 8 miesięcy
Wynagrodzenie: 90 zł netto + VAT / godzina

Obowiązki:

  • Utrzymanie i administracja baz SQL
  • Zarządzanie wydajnością oraz optymalizacja baz danych
  • Dostarczanie nowego i uaktualnionego środowiska pracy według planu projektu
  • Współpraca z programistami DBA oraz z działem bezpieczeństwa
  • Instalacja oraz utrzymanie SQL Server Reporting
  • Tworzenie i utrzymanie skryptów Powershell

Idealnego Kandydata wyróżniać powinny:

  • Doświadczenie w bazach danych potwierdzone ukończeniem certyfikatu MCDBA/MCP
  • Administracja MS SQL DBA oraz SQL 2005/2008/2012
  • Znajomość j. angielskiego - konieczna będzie codzienna komunikacja w tym języku

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Fundusz emerytalny
  • Dofinansowanie do posiłków oraz pakietu sportowo-rekreacyjnego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland