Data Scientist Expert

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej instytucji finansowej o zasięgu globalnym, w ramach rozwoju struktur poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Data Scientist ExpertMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Budowanie modeli Data Mining;
  • Tworzenie modeli scoringowych, behawioralnych oraz predykcyjnych dla instytucji finansowych;
  • Analiza statystyczna szerokich zbiorów danych;
  • Pozyskiwanie danych z systemów informatycznych i raportowanie;
  • Uzgadnianie i analiza wymagań biznesowych;
  • Przygotowywanie zestawień i prezentacji.

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka eksploracji i wizualizacji danych;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z dużymi bazami danych i prowadzeniu projektów po stronie instytucji finansowych;
  • Znajomość R, Python, SQL, SAS i innych podobnych narzędzi;
  • Doświadczenie w prezentowaniu kompleksowych i szczegółowych raportów analitycznych;
  • Komunikatywność i umiejętność prezentacji danych;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Inicjatywa w rozwijaniu innowacyjnych rozwiązań analitycznych;
  • Doświadczenie w programowaniu w języku Java, C / C ++, JavaScript będzie dodatkowym atutem;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Udział w ciekawych międzynarodowych projektach;
  • Szereg szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych;
  • Możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.