DAJ SOBIE SZANSĘ NA WŁASNY BIZNES!

IQ GROUP MIKOŁAJ TORBICKI

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Nieważne czy jesteś umysłem ścisłym czy humanistycznym nie ma to dla Nas najmniejszego znaczenia. W każdym elemencie swojego życia coś sprzedajesz: siebie, swoje poglądy, usługę, przedmiot. Zdobądź umiejętności, które będziesz mógł wykorzystać w życiu codziennym.

Nasza Firma dokłada wszelkich starań, aby dążyć do jak najwyższych standardów. Skupiamy się, aby nasze działania, niezależnie od tego czy jest to rozmowa z potencjalnym odbiorcą, klientem, którego reprezentujemy czy też członkami naszego zespołu i partnerami, cechowały rzetelność i odpowiedzialność.
W chwili obecnej poszukujemy osób do zespołu sprzedażowo-marketingowego. Nie oczekujemy doświadczenia, a pewnych cech osobowości. Jeżeli zdecydujesz się rozwijać w Naszej Firmie nauczymy Cię wszystkiego od podstaw i po przejściu odpowiednich etapów rozwoju umożliwimy Ci realizację we własnym biznesie.

Jeśli więc jesteś:
- otwarty na nowe wyzwania,
- ambitny,
- angażujesz się w pracę na 100%,
- jesteś dostępny od zaraz,
- komunikatywny,

W zamian oferujemy:
+ atrakcyjne wynagrodzenie oparte na jasnych zasadach
+ możliwość zdobywania dodatkowych bonusów przez cały okres współpracy
+ liczne wyjazdy szkoleniowe
+ współpracę w zespole pogodnych ludzi
+ możliwość osiągnięcia dużego sukcesu w krótkim czasie

Może szukamy właśnie Ciebie. Daj Sobie szansę na lepszą pracę!
Będziesz odpowiedzialny za kreowanie wizerunku firm i organizacji, które reprezentujemy, raportowanie wyników spotkań, obsługę klienta, pozyskiwanie darczyńców dla największych, światowych organizacji charytatywnych. Jeśli czujesz się pewnie w kontakcie z ludźmi, my nauczymy Cię reszty.

Prezentacja firmy

IQ Group wykonuje zlecenie dla jednej z Organizacji Pozarządowych. Możli... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Inne