Czynności produkcyjne - od zaraz!

Sanpro Job Service Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Sanpro Job Service Sp. z o. o. (agencja zatrudnienia nr cert.: 2360) należy do ogólnopolskiej Grupy IMPEL i jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm specjalizujących się w szeroko pojętym outsourcingu funkcji personalnych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów do prostych czynności produkcyjnych.

Zakres czynności:

Ważenie gotowych wsadów do prania,
• Obsługa maszyn piorących,
• Wieszanie odzieży mokrej na wieszaki,
• Obsługa tuneli parowych,
• Nakładanie wieszaków na stacje wieszania,
• Drobne poprawki i przeróbki krawieckie,
• Kontrolowanie jakości usługi pod względem napraw i zużycia,
• Łączenie i rozłączanie adapterów z wieszakami,
• Skanowanie odzieży na wyjście oraz jej foliowanie,
• Prasownie odzieży,
• Składnie i pakowanie odzieży,
• Wywożenie przygotowanej odzieży w klatkach na ekspedycje.

Wymagania

Oferujemy:

- możliwość długofalowej współpracy.
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia.
- pakiety motywacyjne np. karta multisport.
- ofertę ubezpieczeń.
- stawkę godzinową

Wymagania:
- sumienność
- chęć do wykonywania zlecenia.

Jeśli obecnie poszukujesz pracy...czekamy właśnie na Ciebie !

Nie zwlekaj .... Aplikuj!

chcesz dowiedzieć się więcej?

Zapraszamy do naszego biura:
Al. Kościuszki 39 II piętro Łódź

Jesteśmy otwarci na zatrudnianie osób niepełnosprawnych.

Prezentacja firmy

Impel HR Service Sp. z o.o. działa na rynku polskim w ramach Grup... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji