Czynności pomocnicze przy kompletacji - Łęczyca

Biznes Partner Sp. z o.o.

Łęczyca, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej BIZNES PARTNER SP. Z O.O. wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr 491 dla swojego Klienta z branży farmaceutycznej poszukuje osoby chętne do pracy na stanowisko:

CZYNNOŚCI POMOCNICZE PRZY KOMPLETACJI

Miejsce pracy: Łęczyca

OBOWIĄZKI:
- ręczna kompletacja zleceń dla aptek na podstawie dokumentów WZ
- dbanie o wysoką jakość obsługi Klienta
- obsługa skanera

OFERUJEMY:
- dynamiczną i interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- pracę w oparciu o umowę zlecenie
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość wykonywania zleceń w godzinach 8-16, 13-21, 20-4
- terminowe wypłaty wynagrodzeń
- możliwość przejęcia przez Klienta po okresie 3 miesięcy
- opiekę Konsultanta Agencji

Wymagania

- zdolności manualne
- aktualna książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych
- komunikatywność i zorientowanie na wysoki poziom obsługi Klienta
- odpowiedzialność, samodzielność, dokładność
- zaangażowanie oraz wysoka jakość wykonywania powierzonych obowiązków

Prezentacja firmy

Biznes Partner Sp. z o.o. obecna jest na rynku od 15 lat. <br/>BIZNES P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Inne