czynności magazynowe Warszawa Mokotów

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy. Podejmij z nami pracę już dziś i weź udział w konkursie "Pracuj z Randstad i wygrywaj nagrody!” - masz szansę wygrać samochód lub rower! Nie zwlekaj - aplikuj i zarejestruj się w konkursie na www.randstad.pl/konkurs

Poszukujemy osób do pomocy w magazynie znanego sklepu z artykułami dla dzieci, które będą wykonywać czynności związane z:

Nr ref.: 41829
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • pomoc w przyjęciu towaru
  • klipsowanie i metkowanie produktów
  • dystrybucja na sklepie

Oczekiwania:
  • punktualność i sumienność
  • mile widziane doświadczenie
  • skrupulatność w działaniu
  • gotowość do pracy na różne zmiany/dni tygodnia

Oferta:
  • atrakcyjne wynagrodzenie - 15 PLN/H,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • przyjazna atmosfera pracy,
  • praca w okresie grudnia,
  • elastyczne godziny pracy (od pon do nd; 9:00-21:00),
  • wysokie rabaty na asortyment w sklepie,
  • dostępne lokalizacje do wyboru praca w sklepach w C.H. Blue City, C.H. Sadyba lub C.H. Galeria Mokotów
  • praca od zaraz

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)