Opis stanowiska pracy

ZADANIA NA STANOWISKU:

• Odbiór sprzętu liniowego przy zachowaniu standardów bezpieczeństwa
• Kontrola osadzenia w ziemi geofonów
• Kontrola prawidłowości podłączenia przewodów
• Przestrzeganie standardów jakości oraz kontrola zgodności wykonanej pracy z obowiązującymi procedurami
• Utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy
• Przestrzeganie przepisów BHP w trakcie wykonywania pracy oraz korygowanie powstałych odchyleń i nieprawidłowości
• Przestrzeganie przepisów Ochrony Środowiska

Wymagania

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

• Wykształcenia min. zasadniczego zawodowego
• Mile widziane prawo jazdy kat. B
• Umiejętności pracy w zespole
• Dokładności, precyzji
• Gotowości do pracy w nadgodzinach i weekendy
• Dużym plusem doświadczenie w projektach geofizycznych

Prezentacja firmy

Klient serwisu

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/03/2011
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne