Customer Support Specialist (with English or German)

Adore Sp. z o.o.

Warszawa, 03-982, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dla innowacyjnej firmy z branży e-commerce, która dostarcza Klientom biznesowym z  całego świata oprogramowanie, wspierające rozwój międzynarodowego handlu, poszukujemy ambitnych osób z perfekcyjną znajomością języka angielskiego lub niemieckiego, które chciałyby rozwijać swoją karierę w strukturach nowoczesnej organizacji, zrzeszającej grono pasjonatów nowych technologii i szeroko pojętej branży It.

Customer Support Specialist (with English or German)Nr referencyjny

CSS/09/2014

Lokalizacja

Warszawa

Zakres obowiązków

  • Zapewnienie wsparcia online Klientom biznesowym firmy w związku z użytkowanym oprogramowaniem
  • Prowadzenie profesjonalnego doradztwa dla Klientów poprzez czat, mail, forum, social media

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju kwalifikacji w międzynarodowym środowisku pracy
  • Przyjazne, wielokulturowe środowisko pracy
  • Wdrożenie do pracy
  • Szkolenia podnoszące kompetencje
  • Możliwość awansu w strukturach firmy, która dynamicznie się rozwija
  • Dogodna lokalizacja- praca w samym Centrum

Wymagania

  • Biegała znajomość angielskiego lub niemieckiego (poziom C1/C2 lub Native) umożliwiająca swobodną korespondencję z Klientami zagranicznymi
  • Doświadczenie w obsłudze klienta- 1st Line Support
  • Umiejętność prowadzenia rozmów z Klientami lub korespondencji na wysokim poziomie biznesowym
  • Umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze
  • Łatwość w przyswajaniu wiedzy technicznej
  • Gotowość do pracy pod presją czasu
  • Mile widziane zainteresowanie branżą e-commerce lub IT
  • Mile widziana podstawowa wiedza odnośnie MySQL oraz doświadczenie w pracy na Zendesk

Adore Hr Agencja o numerze 8736

Prezentacja firmy

„Łączenie wiedzy doświadczenia i zrozumienia potrzeb wszystkich p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa