Customer Service Specialist

InfoPraca Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Portal Pracy Infopraca.pl poszukuje osoby na stanowisko:

Serwis Infopraca oferuje stanowisko w młodym i zgranym zespole w Dziale Obsługi Klienta.

Do głównych obowiązków należeć będzie weryfikacja nowo zarejestrowanych firm, kompleksowa obsługa Klientów firmy (zarówno telefoniczna jak i mailowa), publikacja ofert pracy oraz współpraca z Działem Sprzedaży.

Poszukujemy zmotywowanych osób z wysoko rozwiniętymi umiejętnościami interpersonalnymi.

Gwarantujemy możliwość zdobycia doświadczenia w organizacji i prowadzeniu serwisu internetowego należącego do Grupy Intercom, hiszpańskiego lidera w serwisach ogłoszeniowych online.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa nowo zarejestrowanych kont Pracodawców
    (m.in. weryfikacja poprawności danych, aktywacja kont, tworzenie raportów)
  • Obsługa skrzynki mailowej Pracodawców i Kandydatów
  • Publikacja ofert pracy
  • Rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez Klientów związanych z obsługą serwisu
  • Utrzymywanie długotrwałych relacji z Użytkownikami portalu

dodatkowo:

  • Obsługa posprzedażowa Klientów firmy
  • Współpraca z Działem Handlowym

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
  • Okazję do zdobycia doświadczenia w jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się serwisów internetowych na polskim rynku
  • Pracę w biurze znajdującym się w centrum Warszawy

Stanowisko jest odpowiednie dla osób odpowiedzialnych, skrupulatnych, lubiących kontakt z ludźmi, chcących zaangażować się w rozwój firmy. Praca w godzinach 9 - 17 od poniedziałku do piątku.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Znajomość obsługi i swoboda korzystania z przeglądarek internetowych
  • Dobra znajomość jęz. angielskiego (min. B2) - warunek konieczny
  • Dbałość o szczegóły
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dynamizm działania
  • Zdolności interpersonalne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Wszystkiego chętnie Cię nauczymy dlatego zachęcamy do składania aplikacji również osoby chcące zdobyć swoje pierwsze doświadczenie zawodowe.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem serwisu infoPraca.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.