Customer Service Specialist with German

Adore Sp. z o.o.

Warszawa, 03-982, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dla innowacyjnej firmy, dostawcy oprogramowania, które dzięki nowym technologiom oraz Internetowi czyni międzynarodowy handel łatwym i dostępnym, poszukujemy osób biegle władających językiem niemieckim, które chcą aby ten właśnie język towarzyszył im w rozwoju kariery zawodowej.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: CSS/03/14

Zakres obowiązków:

  • Rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez zagranicznych klientów w oparciu o wiedzę dotyczącą produktów, usług, opłat oraz procedur firmy (obsługa mailowa oraz poprzez czat)
  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami
  • Ścisła współpraca z innymi działami w firmie

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym i międzynarodowym zespole
  • Udział w innowacyjnych projektach z zakresu e- commerce (pracę z partnerami biznesowymi takimi jak: Ebay i Amazon)
  • Szkolenia wdrażające do pracy i umożliwiające podnoszenie kompetencji zawodowych
  • Stabilne zatrudnienie w innowacyjnej firmie
  • Konkurencyjne wynagrodzenie

Wymagania

  • Biegła znajomość języka niemieckiego (native będzie dużym plusem)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
  • Umiejętność prowadzenia rozmów z Klientami lub korespondencji na wysokim poziomie biznesowym

Adore Hr- Agencja Pracy o numerze: 8736

Prezentacja firmy

„Łączenie wiedzy doświadczenia i zrozumienia potrzeb wszystkich p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta