Customer Service Representatives with German

Adore Sp. z o.o.

Warszawa, 03-982, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dla międzynarodowej firmy, uchodzącej za lidera w branży e-commerce, będącej dostawcą innowacyjnych rozwiązań z zakresu nowych technologii, obecnie poszukujemy kreatywnych i energicznych osób na stanowisko:

Customer Care Professional with German

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Wsparcie klienta zagranicznego w zakresie przedstawienia oferty firmy
- Telefoniczna obsługa klienta
- Realizacja wyznaczonych celów ( w tym sprzedażowych)
- Utrzymywanie bieżących kontaktów z obsługiwanymi Klientami
- Obsługa Klienta zgodnie ze standardami
- Realizacja zadań administracyjnych i porządkowych

OFERUJEMY:

- Umowę o pracę na pełny etat z atrakcyjnym systemem bonusowym
- Pracę w młodym, dynamicznym i międzynarodowym zespole
- Pracę nad globalnymi projektami w obszarze e-commerce oraz współpracę z innowacyjnymi, globalnymi partnerami
- Program szkoleniowy i integracyjny
- Bogate zaplecze socjalne i wyjątkową atmosferą
- Nowoczesne biuro w centrum Warszawy zapewniające komfort pracy

Wymagania

- Biegła znajomość języka niemieckiego (preferowany Native)
- Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta
- Doskonałe zdolności sprzedażowe
- Łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji z klientem
- Nastawienie na Klienta
- Chęć do uczenia się nowych rzeczy i motywacja do pracy

Prezentacja firmy

„Łączenie wiedzy doświadczenia i zrozumienia potrzeb wszystkich p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce